Faktem jest, że najnowsze modele samochodów zaczynają przybierać bardzo wygórowane ceny, a to z pewnością nie sprzyja popularności kupowania aut w salonie za gotówkę. Dodatkowo, aby pojazd nie był w podstawowej wersji wyposażenia, należy sporo dopłacić. Klienci doskonale zdają sobie z tego sprawę, dlatego poszukują rozwiązań, które umożliwią nieco zaoszczędzić. Jednym z lepszych okaże się najem długoterminowy, gdzie dzierżawimy pojazd, a jednocześnie nie będąc jego właścicielem, możemy swobodnie go użytkować. Ponadto, obowiązki związane z utrzymaniem pojazdu nie są już naszym problemem, możemy zatem swobodnie korzystać z samochodu.

Pamiętajmy, że opcja ta zakłada zarówno wynajem długoterminowy aut używanych jak i nowych. Oferta skierowana jest nie tylko do osób prywatnych, ale też do firm, które potrzebują floty samochodów. Dzięki temu, klient oszczędza nie tylko sporo pieniędzy, ale też cennego czasu. My odpowiadamy jedynie za to, aby pojazd był regularnie serwisowany i ubezpieczony.

Co wiąże się z długoterminowym wynajmem – najistotniejsze sprawy

Klienci podkreślają, że optymalizacja wydatków firmowych to aspekt, który cenią sobie najbardziej. Jako, że istnieje możliwość wliczenia comiesięcznych opłat do kosztów uzyskania przychodu, kompletnie nie musimy obawiać się, że spotkamy się z jakimikolwiek dodatkowymi wydatkami. Wysokość naszych opłat będzie w głównej mierze zależeć od długości obowiązywania umowy, ale też od prognozowanego, rocznego przebiegu auta.

Kupując samochód prosto z salonu, musimy liczyć się z tym, że jego wartość znacznie spadnie już w momencie samego zakupu, a będzie to spadek nawet o kilkanaście procent! W wypadku najmu długoterminowego, nie musimy się o to martwić, gdyż jedynie dzierżawimy pojazd i nie jesteśmy w jego posiadaniu. Jeśli tylko zechcemy, po upłynięciu terminu obowiązywania umowy, możemy zdecydować się na wykupienie auta.

Długoterminowy wynajem aut daje nam szansę korzystania z najlepszych na rynku punktów serwisowych, które spotkamy dosłownie w całej Polsce. Dodatkowo, firma oferuje nam wygodne rozwiązanie w wypadku awarii samochodu. Mamy gwarancję otrzymania samochodu zastępczego.

Wybierzmy taki model samochodu, jaki tylko potrzebujemy!

Łatwo zauważyć, że wynajem długoterminowy dla osób fizycznych, ale również dla firm, zawsze prezentuje bardzo zróżnicowane oferty u poszczególnych usługodawców. To aspekt, który widoczny jest szczególnie na etapie wyboru konkretnego modelu pojazdu. Mamy ogromny wybór, gdyż może być to duży SUV, mały miejski samochód, rodzinne kombi, a nawet auto dostawcze. W wypadku, kiedy w kręgu naszych zainteresować znajdują się wyłącznie auta najwyższych segmentów, najlepiej rozpatrzeć ofertę wynajmu samochodów luksusowych.