Wielu biznesmenów nie chce narażać się szczególnie na początku budowania swojej firmy na olbrzymie koszty związane z zakupem samochodów osobowych dla swojej firmy. Wiele firm nie może istnieć bez odpowiednich samochodów służbowych. Odpowiednio dobrana flota pojazdów może wpłynąć na prestiż i postrzeganie działalności przez jej potencjalnych kontrahentów. Niezwykle ważny jest wybór odpowiedniej firmy świadczącej usługi takie jak wynajem długotrwały. Przedsiębiorstwu Arval zaufało wielu ważnych przedsiębiorców. Współpracuje ona z siecią kilkuset klientów. Arval ciągle podnosi jakość swoich usług, aby sprostać wszystkim wymogom nawet najbardziej wymagających przedsiębiorców. Wszystkie oferty są rozpatrywane indywidualnie i dostosowane do potrzeb i możliwości każdego kontrahenta. Oprócz najmu długookresowego, czy krótkotrwałego przedsiębiorstwo Arval oferuje również leasing (Lexus leasing). Arval zawiera w swojej flocie modele samochodów osobowych wiodących, światowych marek takich jak Mercedes Glc Coupe.

Najem długotrwały – opinie

Opinie, które można znaleźć na stronach internetowych nie zawsze pokrywają się z prawdą. Dlatego, warto powierzyć swoje zaufanie firmie, która zapewnia wieloletnie doświadczenie i współpracuje z wieloma klientami. Firma Arval istnieje na polskim rynku od 1989 roku i teraz obsługuje ponad 1000 firm w Polsce. Ponieważ przedsiębiorstwo Arval przez 30 lat istnienia na rynku polskim dała się poznać, jako profesjonalna i zaangażowana w wykonywanie swoich zadań. W dzisiejszych czasach obserwuje się coraz większy wzrost zapotrzebowania na usługę długotrwałego wynajmu pojazdów osobowych. Decydują się na to przede wszystkim kontrahenci, którzy nie chcą się martwić problemami związanymi z eksploatacją pojazdów i ich użytkowaniem. Zaletą najmu długookresowego jest bez wątpienia obsługa serwisowa, zagwarantowana przez Arval. Jak również w razie pojawienia się uszkodzeń,czy awarii pojazdu, zapewnienie pojazdu zastępczego najszybciej jak to jest możliwe. Co jest niezwykle ważne to fakt, że cena za użytkowanie jest stała przez cały czas

obowiązywania umowy. Firma Arval dokłada wszelkich wysiłków, aby klienci zawierający umowę mieli ukazane wszystkie zasady w sposób jawny i przejrzysty. Bez ukrytych kwot i zobowiązań. Poza tym pracownicy firmy dokładają wszelkich starań, aby budować ze swoimi kontrahentami długotrwałe więzi oparte na zaufaniu i szczerości. Każdy przedsiębiorca może również liczyć na profesjonalne doradztwo ze strony załogi Arval i stały kontakt. Po wygaśnięciu umowy nie ma obowiązku przedłużania umowy. Jednak wielu klientów Arval przedłuża swoje umowy i kontynuuje współprace na kolejne lata. Na okres do 5 lat można zdecydować się na najem wieloletni. Uznanie dla firmy Arval przez lata jest tworzone dzięki wytrwałej pracy i pasji wszystkich pracowników. Kompletny koszt usługi najmu uzależniony jest między innymi od okresu trwania współpracy jak i ilości i modeli wynajmowanych aut. Jednak firma Arval dołoży wszelkich starań, aby każdy bez względu na posiadane zasoby mógł skorzystać z jej pomocy i tworzyć swoją działalność. Dzięki aplikacji My Arval Mobile i platformie My Arval każdy przedsiębiorca, może nieustannie sprawdzać stan posiadanych samochodów osobowych. Dzięki kooperacji z firmą Arval każdy przedsiębiorca oszczędzi nie tylko swój czas ale i środki finansowe.