W momencie kiedy podejmiemy decyzję o udaniu się na ferie zimowe w góry należy pomyśleć o zabezpieczeniu swojego zdrowia na wypadek nieoczekiwanych zdarzeń losowych. Ważne jest to, aby odpowiednio wcześnie zadbać o wykupienie niezbędnego świadczenia. Takiego, które pokryje nie tylko koszty związane z leczeniem, pobytem w szpitalu, ale również te związane z transportem do Polski czy pokryciem krzywd z tytułu odpowiedzialności cywilnej. W kraju taką działalność prowadzi coraz więcej firm, jednak istotne jest to, aby powierzyć swoje życie i zdrowie tylko rzetelnej i uczciwej firmie. Dlatego wybierając ubezpieczenie turystyczne nie kierujmy się wysokością świadczenia, a przede wszystkim dobrą opinią i szeroką gamą usług danej firmy ubezpieczeniowej. Firma Colonnade oprócz ubezpieczeń na narty, oferuje również specjalne pakiety dla osób uprawiających sporty ekstremalne, czy cierpiących na choroby przewlekłe.

Zalety świadczenia podróżnego w Firmie Colonnade

– Colonnade gwarantuje swoje usługi każdemu podróżującemu, nie ma ograniczeń i limitów wiekowych.

– Firma Colonnade zapewnia pomoc w przeprowadzeniu akcji ratowniczej.

Świadczenie turystyczne: ubezpieczenie na narty, ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą

– Colonnade zapewnia ubezpieczenie kosztów pobytu w szpitalu poza granicami Polski, dzięki czemu podróżni nie poniosą wysokich kosztów związanych z wypadkiem czy leczeniem w szpitalu.

– Colonnade posiada ubezpieczenie, które gwarantuje udzielenie pomocy w przypadku ataku terrorytycznego.

– W ramach świadczenia Travel Protect Colonnade zapewnia całodobowa polskojęzyczną pomoc telefoniczną, co jest szczególne pomocne dla podróżnych przebywających poza granicami Polski.

Czym się kierować w doborze odpowiedniej firmy ubezpieczeniowej?

– Colonnade zapewnia specjalny pakiet dla klientów uprawiających sporty ekstremalne.

– Colonnade dopasowuje swoją ofertę indywidualnie do potrzeb, oczekiwań i stylu życia swoich podopiecznych.Tylko uczciwa firma zagwarantuje bezpieczeństwo i fachową pomoc swoim podopiecznym.

Recenzji o firmach warto szukać na stronach internetowych lub skorzystać z polecenia innych osób korzystających z świadczenia prywatnego. Niestety nie wszystkie ubezpieczenia zapewnione przez biuro podróży zapewniają całościową ochronę i pomoc. Również Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) nie gwarantuje, że pokryje wszelkie koszty związane z hospitalizacją. Mimo wszystko warto się w nią zaopatrzyć. Nie można wybierać firmy ubezpieczającej kierując się jedynie niewielkimi kosztami, ponieważ odpowiednie świadczenie w przypadku świadczenia na narty nie powinno być niższe niż kilkadziesiąt tysięcy euro. Colonnade stawia jako cel nadrzędny bezpieczeństwo i zdrowie swoich klientów, dlatego wszelkie świadczenia gwarantują jak najwyższą kwotę zabezpieczenia. Profesjonalna firma ubezpieczeniowa musi posiadać także stronę internetową na której umieszcza wszystkie niezbędne informacje. Firma Colonnade wie, jak ważny jest ciągły kontakt ze swoimi podopiecznymi, dlatego infolinia Colonnade czynna jest całodobowo, siedem dni w tygodniu.